Seniorzy - Terminarz



Terminarz rozgrywek klasy Okręgowej
Jelenia Góra
Runda jesienna 2020/2021

1 kolejka klasy Okręgowej
8/9.08.2020

Iskra Łagów-Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Łużyce Lubań
Twardy Świętoszów-Olimpia Kamienna Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Pogoń Świerzawa
Włókniarz Mirsk-Lechia Piechowice
GKS Warta Bolesławiecka-Olimpia Kowary
Hutnik Pieńsk-Nysa Zgorzelec
Czarni Lwówek-Victoria Ruszów
Początek strony
2 kolejka klasy Okręgowej
15/16.08.2020

GKS Warta Bolesławiecka-Iskra Łagów
Łużyce Lubań-Victoria Ruszów
Nysa Zgorzelec-Czarni Lwówek
Piast Wykroty-Hutnik Pieńsk
Lechia Piechowice-Olimpia Kowary
Pogoń Świerzawa-Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Twardy Świętoszów
Początek strony
3 kolejka klasy Okręgowej
22/23.08.2020

Iskra Łagów-Lechia Piechowice
Twardy Świętoszów-Łużyce Lubań
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Włókniarz Mirsk-Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary-Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk-GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek-Piast Wykroty
Victoria Ruszów-Nysa Zgorzelec
Początek strony
4 kolejka klasy Okręgowej
29/30.08.2020

Pogoń Świerzawa-Iskra Łagów
Łużyce Lubań-Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty-Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka-Czarni Lwówek
Lechia Piechowice-Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Góra-Olimpia Kowary
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Włókniarz Mirsk
Twardy Świętoszów-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Początek strony
5 kolejka klasy Okręgowej
5/6.09.2020

Iskra Łagów-Olimpia Kamienna Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Łużyce Lubań
Włókniarz Mirsk-Twardy Świętoszów
Olimpia Kowary-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Hutnik Pieńsk-Pogoń Świerzawa
Czarni Lwówek-Lechia Piechowice
Victoria Ruszów-GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec-Piast Wykroty
Początek strony
6 kolejka klasy Okręgowej
12/13.09.2020

Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Iskra Łagów
Łużyce Lubań-Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka-Nysa Zgorzelec
Lechia Piechowice-Victoria Ruszów
Pogoń Świerzawa-Czarni Lwówek
Olimpia Kamienna Góra-Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów-Olimpia Kowary
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Włókniarz Mirsk
Początek strony
7 kolejka klasy Okręgowej
19/20.09.2020

Iskra Łagów-Twardy Świętoszów
Włókniarz Mirsk-Łużyce Lubań
Olimpia Kowary-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Hutnik Pieńsk-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Czarni Lwówek-Olimpia Kamienna Góra
Victoria Ruszów-Pogoń Świerzawa
Nysa Zgorzelec-Lechia Piechowice
Piast Wykroty-GKS Warta Bolesławiecka
Początek strony
8 kolejka klasy Okręgowej
26/27.09.2020

BKS Bobrzanie Bolesławiec-Iskra Łagów
Łużyce Lubań-GKS Warta Bolesławiecka
Lechia Piechowice-Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa-Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra-Victoria Ruszów
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Czarni Lwówek
Twardy Świętoszów-Hutnik Pieńsk
Włókniarz Mirsk-Olimpia Kowary
Początek strony
9 kolejka klasy Okręgowej
3/4.10.2020

Iskra Łagów-Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary-Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Czarni Lwówek-Twardy Świętoszów
Victoria Ruszów-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Nysa Zgorzelec-Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty-Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka-Lechia Piechowice
Początek strony
10 kolejka klasy Okręgowej
10/11.10.2020

Olimpia Kowary-Iskra Łagów
Łużyce Lubań-Lechia Piechowice
Pogoń Świerzawa-GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Góra-Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Nysa Zgorzelec
Twardy Świętoszów-Victoria Ruszów
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Czarni Lwówek
Włókniarz Mirsk-Hutnik Pieńsk
Początek strony
11 kolejka klasy Okręgowej
17/18.10.2020

Iskra Łagów-Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk-Olimpia Kowary
Czarni Lwówek-Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Nysa Zgorzelec-Twardy Świętoszów
Piast Wykroty-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
GKS Warta Bolesławiecka-Olimpia Kamienna Góra
Lechia Piechowice-Pogoń Świerzawa
Początek strony
12 kolejka klasy Okręgowej
24/25.10.2020

Iskra Łagów-Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań-Pogoń Świerzawa
Olimpia Kamienna Góra-Lechia Piechowice
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-GKS Warta Bolesławiecka
Twardy Świętoszów-Piast Wykroty
BKS Bobrzanie Bolesławiec-Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk-Victoria Ruszów
Olimpia Kowary-Czarni Lwówek
Początek strony
13 kolejka klasy Okręgowej
31.10/1.11.2020

Czarni Lwówek-Iskra Łagów
Hutnik Pieńsk-Łużyce Lubań
Victoria Ruszów-Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec-Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty-BKS Bobrzanie Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka-Twardy Świętoszów
Lechia Piechowice-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Pogoń Świerzawa-Olimpia Kamienna Góra
Początek strony
14 kolejka klasy Okręgowej
7/8.11.2020

Iskra Łagów-Victoria Ruszów
Łużyce Lubań-Olimpia Kamienna Góra
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce-Pogoń Świerzawa
Twardy Świętoszów-Lechia Piechowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec-GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk-Piast Wykroty
Olimpia Kowary-Nysa Zgorzelec
Hutnik Pieńsk-Czarni Lwówek
Początek strony
15 kolejka klasy Okręgowej
11.11.2020

Nysa Zgorzelec-Iskra Łagów
Czarni Lwówek-Łużyce Lubań
Victoria Ruszów-Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty-Olimpia Kowary
GKS Warta Bolesławiecka-Włókniarz Mirsk
Lechia Piechowice-BKS Bobrzanie Bolesławiec
Pogoń Świerzawa-Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Góra-Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Początek strony