Klub Sportowy “ISKRA” ŁAGÓW  -  Łagów, ul. Sportowa 1, 59-900 Zgorzelec     |    Gmina Zgorzelec

BlueSport Liga Typerów

ShoutBox

Ostatni wpis: 48 minut temu
  • [guest_5489] : Jest bus spod shella?
  • [junior] : jaki bus - ktos was zabierze samochodem. Czy Maratońska to Wisłostrada że pytasz sie gdzie dokładnie odjeżdża bus, ta ulica ma raptem 50 m długości
  • [guest_7771] : Gdzie dokładnie.spod maratonskiej odjeżdża bus na mecz?
  • [guest_6596] : gdzie jest zbiorka dla zgorzelczan jutro na mecz ?
  • [guest_9017] : Gdyby był z nami trener to byśmy wyżej wygrali bo był haos w naszej drużynie i potrzebowaliśmy kogoś kto z innej perspektywy nas ogarnie i powie nam co robimy źle Smile
  • [guest_3034] : Gratuluję juniorom wygranej, ale wygrali dlatego, że nie było z nimi trenera...
  • [guest_2425] : batyyy? isra przez 1 polowe nie oddala ani jednego strzału na brake studnisk grajacych w 10siatke Wink
  • [guest_4593] : witam. ekstra stronka. w celu uzupełnienia wyników juniorów - markocice - kościelnik 7:2, markocice ruszów 5:1. pozdro.
  • [guest_1849] : Hutnik Dłużyna 2;0
  • [guest_8959] : Kościelnik vs Iksra Łagów 3:4 (2:0)
  • [guest_221] : 13.30 odjezdza bus z shela,13.45 z lagowa.
  • [guest_1724] : o której wyjazd juniorów?
  • [guest_1155] : i co z tymi zdjęciami z meczu ?
Zobacz archiwum

Goście pokazani są w [ ].

Smileys?
Very HappySmileWinkSadSurprisedShockedConfusedCoolLaughingMadRazzEmbarrassedCrying or Very SadEvil or Very MadTwisted EvilRolling EyesExclamationQuestionIdeaArrowNeutralMr. GreenGeekUber Geek

Słowo Sportowe

GG - dostępność Admina

Remis w Jędrzychowicach

W dniu dzisiejszym wystartowały rozgrywki "A" klasy. Iskra Łagów na inaugurację nowego sezonu zagrała w Jędrzychowicach z miejscowym Apisem. Spotkanie derbowe zakończyło się podziałem punktów - na boisku był remis 3:3(2:3).

Już na samym początku meczu, a dokładnie w 5 minucie Iskra objęła prowadzenie. Bramkę z rzutu wolnego wykonywanego z 20 metrów zdobył Rafał Smółka.

Po kwadransie padł kolejny gol dla przyjezdnych. Tym razem na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec Iskry poprzedniego sezonu Artur Paradowski, który nie dał szans w sytuacji sam na sam goalkeeperowi Apisu Siłakowskiemu.

W 27 minucie łagowianie prowadzili już 0:3. Szarżującego na bramkę gospodarzy Ireneusza Lecha sfaulował w polu karnym bramkarz miejscowych i arbiter główny M. Trzonek podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Rafał Smółka, dla którego było to już drugie trafienie tego dnia.

W 30 minucie obrońca Apisu Nowakowski ostro sfaulował napastnika Iskry Paradowskiego za co ujrzał żółtą kartkę. Niestety dla nas ten faul miał duże konsekwencje gdyż Artur z tego powodu nie był w stanie kontynuować gry i musiał opuścić boisko. Sytuacja ta spowodowała znaczne obniżenie siły ataku naszego zespołu co zresztą bardzo dobrze wykorzystali gospodarze.

Faul obrońcy Apisu

W 33 minucie kiedy to graliśmy chwilowo w osłabieniu(kontuzja Paradowskiego) straciliśmy „frajerską” bramkę. Bezpośrednio z rzutu rożnego wykonywanego przez J. Matusewicza po głowie naszego obrońcy piłka wpadła do siatki Świątkowskiego i zrobiło się 1:3.

Kilka minut później gospodarze strzelili bramkę kontaktową – autorem gola był D. Odzioba. Wynik 2:3 utrzymał się do przerwy.

W II odsłonie meczu padła tylko 1 bramka. W 59 minucie ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców miejscowych gola na wagę remisu strzelił D. Odzioba. Pomimo wielu dogodnych sytuacji z obydwu stron wynik 3:3 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego Trzonka.

Za tydzień w meczu II kolejki Iskra podejmować będzie w Łagowie 3-cią drużynę minionego sezonu Jawę Otok. Początek spotkania o godz. 11:00. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej.